Tisková zpráva: Gigaserver.cz pořádá soutěž o vstupenky do multikina. Vyhrát můžete také nový Iphone 5

Společnost Seonet Multimedia s.r.o., provozovatel hostingových služeb Gigaserver.cz zahájil dnes 5. listopadu 2012 marketingovou kampaň, kde každý zákazník má možnost soutěžit o vstupenky do multikina Cinestar nebo Cinemacity a o nové mobilní telefony Iphone 5.

Každý den slosujeme veškeré registrace a prodloužení .CZ domén v daném dni a každý den získá 5 klientů 2 poukazy do multikina Cinestar nebo Cinemacity. A to ještě není vše – 19. listopadu, 3. prosince a 17. prosince 2012 vylosujeme celkem 3 klienty, kteří v uplynulém čtrnáctidenním období provedli novou registraci nebo prodloužení .CZ domény a ty obdrží nový mobilní telefon Apple Iphone 5 16 GB, Black. Celkem tak máme připraveno 420 ks vstupenek do multikina a 3 mobilní telefony Apple Iphone 5 16 GB, Black. Registrujte nebo prodlužujte doménu za cenu 125 Kč bez DPH na 1 rok! Pro zařazení do soutěže není nutné zakoupit webhostingový tarif!

Další informace je možné získat na adrese https://www.gigaserver.cz/vyhrajte-iphone-5-nebo-vstupenky-do-multikina-s-cz-domenou/
Kompletní podmínky kampaně jsou k dispozici na adrese https://www.gigaserver.cz/obchodni_podminky_marketingove_kampane_prosinec_12.pdf

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru