Gigantická televize za pět a půl mega: Do obýváku ji musíte dostat jeřábem a v noci svítí jak Hirošima

Na Alze prodávají nejdražší 3D televizi na světě. Je prohnutelná, jedná se o absolutní špičku na poli zobrazovacích zařízení a stojí zhruba jako menší vila. Pokud budete mít 5,5 milionu navíc, už víte, jak je utratit.

Tuto 5K televizi od Samsungu o velikost 105 palců jste mohli spatřit už v červnu na veletrhu CES. Je uzpůsobená pro postavení na podložku, ale samozřejmě ji můžete zavěsit i na zeď. Měla by ji unést. Ale ani si netroufneme odhadovat, kolik bude asi stát držák na ni.

Zajímavé ovšem je, že milionářů, kteří si tuhle televizi od Samsungu mohou dovolit, je v Česku nespočet. Spousta z nich se na Heuréce ochotně podělí s námi, kteří si televizi nemůžeme dovolit, o to, jaké má nedostatky. A opravdu to stojí za to. Po přečtení recenzí tu televizi totiž chtít určitě nebudete. I kdybyste pět a půl mega navíc měli.

Někteří si stěžují, že je příliš levná. Jiní dodávají, že za ty prachy ještě aby měla nějaká negativa. Ovšem pak přichází i recenze, které vám něco pořádného řeknou. Uděláte si docela slušnou představu o tom, jaká ta televize vlastně je.

105_samsung

Na Alze ani není její obrázek, takže lidé se domnívají, že vysoká cena je způsobená tím, že je neviditelná

Děsivá

V noci svítí jak Hirošima, když ji vypnete, je naopak tma jak v tunelu Blanka. Někteří uživatelé se navíc bojí toho, že je jednoho dne sežere.

Objemná

K dopravě do obýváku je nejlepší použít jeřáb, pokud nemáte velká okna, bude nutné probourat dveře. Taky se nevejde do oktávky, když si ji chcete vzít na chatu.

Levná

Nebo aspoň levnější než manželka. Prý.

Drahá

Za tu cenu můžete mít Bentley. Nebo garáž plnou pěkných aut. Ale vykašlete se na auto nebo na barák. Tohle domácí kino za to přece stojí.

Užitečná

Můžete si na ní ohřát večeři. Když bude potopa, celá rodina ji může použít jako vor. A když nasněží, bude se hodit jako rail na snowboard.

Mrkněte na to sami

samsung-tv

Pokud vám bude připadat, že si ty recenze psal ten zelenej zmrd z Alzy sám, nejste první, koho to napadlo.

A pokud vám to nestačí, zamiřte přímo na hodnocení uživatelů na Heurece. Recenze totiž stále přibývají.

Pro méně majetné

Mimochodem jestliže po takové televizi strašně toužíte, ale pět a půl mega je na vás fakt trochu moc, máte ještě jednu variantu. Existuje totiž velmi podobná televize, která se liší označením – ta za pět a půl mega má označení UE105HU9500, levnější varianta UE105HU9000.

A jaký je v nich rozdíl? Zhruba dva miliony. A taky to, že ta dražší je prohnutelná a ta levnější prohnutá.

samsung

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru