GET UP, STAND UP: Revoluční kancelářské křeslo

V dnešní době spousta lidí tráví u počítače více než 40 hodin týdně. Nicméně sedavý způsob života je pro tělo, metabolismus a páteř škodlivý a nepřirozený. Občas vstát a projít se je důležité. Ale návrhářka Ariel Levay přišla s revolučním řešením.

Sedavé povolání způsobuje obezitu, diabetes a kardiovaskulární onemocnění. Samozřejmě, můžete si v kanceláři vybudovat prostor pro práci na počítači ve stoje. Několikahodinové stání také není příjemné, protože je nezbytné se na chvíli opřít a uvolnit tlak z nohou a páteře. Z tohoto důvodu vzniklo revoluční kancelářské křeslo, na kterém ani nesedíte, ani nestojíte, ale přitom se cítíte pohodlně.

Projekt Experimental standing char navrhla designérka Ariel Levay. Experimentální křeslo umožňuje uživateli dynamické změny držení těla. Odlehčí nohám i páteři. Křeslo je charakteristické éterickou, ale pevnou strukturou. Vyznačuje se stabilností a robustností. Skládá se z geometrických prvků a matný černý povrch působí elegantně.

Zdroj: Yanko Design

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru