Tisková zpráva: Genius PowerBank ECO-u622 nabije i posvítí

Další novinkou na našem trhu od společnosti Genius je nová řada záložních baterií pro mobilní zařízení, Genius PowerBank ECO-u622. Konstrukce těchto záložních baterií je navrhnuta s ohledem na maximální mobilitu, skladnost a praktičnost.

Nove PowerBanky Genius ECO-u622 kombinují vysokou kapacitu 6000mAh s kompaktními skvěle padnoucí do ruky i do kapsy. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné zejména na každodenní nošení a zálohu osobních mobilních zařízení. Od běžných jednoúčelových baterií se Genius ECO-u622 liší vestavěnou LED svítilnou, kterou uživatel ocení například při hledání klíčů, chalupách nebo třeba pod stanem.

PowerBanky jsou vybaveny čtveřicí led diod indikující stav akumulátoru, který se dobíjí přes micro USB kabel. Je možné je tedy dobíjet běžnou nabíječkou od mobilních zařízení vybavených tímto konektorem.

Rozměry PowerBanky jsou 93 x 45 x 22 mm.

Specifikace

Barva bílá, černá a tmavě červená
Nabíjecí konektor micro USB
Nabíjecí port výstupní USB 2.0 5V
Baterie 6 000mAh
Rozměry 93 x 45 x 22 mm
Součást balení ECO-u622, Nabíjecí kabel, manuál

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u622 činí 620,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce na www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru