Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Genius HS-M430 skvělý zvuk pro každého

Genius HS-M430 skvělý zvuk pro každého

Společnost Genius uvádí nová lehká designová náhlavní sluchátka Genius HS-M430. Kvalita reprodukce, design, skladnost a ideální doplněk pro mobilní telefon, to jsou znaky vystihující tuto novinku od Genius.

 Sluchátka Genius  HS-M430 jsou jasně díky své skládací konstrukci ideálním doplňkem a volbou pro každého uživatele co rád poslouchá hudbu, vyžaduje kvalitní reprodukci a náhlavní konstrukci, ale zároveň chce mít možnost sluchátka odložit a schovat do batohu nebo kabelky. Navíc jsou sluchátka vybavena speciálním plochým kabelem zaručujícím, že nedojde k jejímu zamotání v nepřehledný „chumel“ drátů. Celkově velice lehká konstrukce vážící pouhých 150g však nebude na hlavě rušit ani při dlouhém celodenním nošení.

 Sluchátka ve své cenové kategorii nabízejí nadprůměrně čistý zvukový přednes s příjemným projevem hlubokých basových tónů. O takto kultivovanou reprodukci se starají dva neodymové měniče o průměru 40mm s frekvenčním rozsahem 15Hz-20KHz. Konstrukce náušníků příjemně sednou na uši a úměrně tlumí okolní ruchy. Aby při uživateli neutekl důležitý telefonát při poslechu oblíbené hudby, jsou sluchátka vybavena integrovaným mikrofonem umístěným na kabelu spolu s tlačítkem pro příjem hovoru a ovladačem hlasitosti.

 Připojení k zařízení je zprostředkováno čtyř pólovým konektorem Jack 3,5mm.

 Specifikace:

Genius

 

Provedení

Černé, bílé

Konstrukce

Náhlavní, skládací

Připojení

Jack 3,5mm

Frekvenční rozsah

15Hz – 20KHz

Citlivost

105+3dB@1KHz

Měniče

Neodymové o průměru 40mm

Hmotnost

150g

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru