Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Genius HS-M260 pro mobilní zařízení

Genius HS-M260 pro mobilní zařízení

Společnost Genius přináší na český trh nová sluchátka s vestavěným mikrofonem Genius HS-M260, která nadchnou především uživatele mobilních zařízení.

Sluchátka Genius HS-M260 se vyznačují skvělým poslechem hudby a čistým zvukem při telefonování. Konstrukce sluchátek jsou tak zvané špunty a za jejich kvalitním zvukem se silnými bassy stojí 8mm měniče. Další výhodou této lehké a efektivní konstrukce sluchátek je vysoká úroveň izolace od okolního ruchu, což se hodí zejména při poslechu na rušné ulici nebo v kancelářích. Aby sluchátka pohodlně padla do každého ucha, jsou v balení 3 velikosti špuntů z měkčeného silikonu, a to velikosti S/M/L.

Skvěle vypadající design doplňuje speciální plochý kabel, který díky svému provedení brání tomu, aby se kabel sluchátek zamotal a navíc, působí velice elegantně. Součástí kabelu je také ovládací panel s integrovaným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem pro přepínání skladeb, pozastavení přehrávání a přijmutí či ukončení hovoru.

Sluchátka Genius HS-M260 se připojují pomocí 4pólového konektoru JACK 3,5mm, čímž je zaručeno jejich universální použití s téměř každým mobilním zařízením.

Pouhých 16g vážící sluchátka s impedancí 16 Ohmů, nabízejí reprodukci zvuku v solidním rozsahu 20Hz až 15kHz s citlivostí 92dB ± 3dB @ 1kHz. Sluchátka se vyrábějí v několika barevných provedeních, černém, bílém, žlutém a šedém. Kabel, který je v barvě sluchátek měří 1,2m, což je pro každodenní nošení ideální délka.

Specifikace:

Provedení Černé, bíle, žluté nebo šedé
Připojení Jack 3,5mm
Frekvence 20 – 15KHz
Délka kabelu 1,2m
Součást balení Sluchátka a silikonové nástavce velikosti S/M/L

Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 195,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru