Tisková zpráva: Genius FaceCam 2020: Pro kvalitní video hovory doma i v práci

Společnost Genius uvádí na trh novou webkameru s vysokým rozlišením Genius FaceCam 2020. Díky svému elegantnímu černému designu si ji oblíbí uživatelé jak pro domácí použití, tak i pro konferenční hovory v kancelářích. A díky kvalitnímu obrazu si každý užije video chaty s programy jako Skype, MSN, Google Talk, iChat, či sdílení videí na YouTube.

Genius FaceCam 2020 byl navržen tak, aby byly konferenční hovory vysoce kvalitní a uživatel se při video hovoru cítil příjemně. Klip pro uchycení kamery je konstruován tak, aby se dal snadno a bezpečně připevnit na horní hranu každého monitoru.

Kamera je navíc vybavena prodlouženým ramenem, které umožňuje pohyb kamery nahoru a dolů, a tím ji umístit do úrovně očí. Díky tomu je následný video hovor přirozený a z „očí do očí“, nedochází k tomu, že by zrak uživatele směřoval během hovoru jinam.

V případě, že uživatel chce kameru umístit jinam nežli na monitor, slouží klip zároveň jako stojánek a je možné ho umístit na stůl.

Genius FaceCam 2020 má vestavěný kvalitní mikrofon a je tedy možné ji použít i s počítači či notebooky které nedisponují vlastním mikrofonem. O kvalitní a reálný obraz při konferenci se stará objektiv s automatickým zaostřením a CMOS čip s rozlišením 2Mpx. Kamera je vybavena funkcí IPM, která předchází neoprávněnému připojování k webové kameře z internetu a její aktivaci.

Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všechny operační systémy stejné nebo novější – Windows XP, OS X 10.4.9, nebo Linux Kernel 2.6.21.

Specifikace:

Provedení Černé
Připojení USB
Rozlišení 2 Mpx
Typ sensoru CMOS
Rozměry 77 x 69 x 28 mm

Doporučená koncová cena webkamery Genius FaceCam 2020 činí: 350,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce na www.geniusnet.com

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru