Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Genius ECO-u828: PowerBanka, kterou můžete mít stále s sebou

Společnost Genius rozšířila nabídku elegantních PowerBank o nový model se střední kapacitou, Genius ECO-u828. Záložní baterie se střední kapacitou jsou vhodné zejména pro každodenní nošení, a to díky své váze. Lehké a elegantní provedení tak ocení i ženy, kterým nová PowerBanka nebude přílišnou zátěží.

Střední kapacita baterie 8000mAh nabízí to nejlepší ze všech baterií s ideálním poměrem ceny a výkonu. Genius ECO-u828 dokáže díky dostatečně velké kapacitě plně a opakovaně nabít i náročnější zařízení jako jsou tablety, nebo nabíjet dvě zařízení současně. Tenké hliníkové tělo je na přední hraně vybaveno dvojicí USB portů s výstupním proudem 1,5A a 2,1A, nabíjecím micro USB portem s podporou rychlého nabíjení. Čelní panel je vybaven také tlačítkem pro zapnutí Powerbanky a čtveřicí decentních LED indikujících stav nabití baterie.

Ze stylových barev s hliníkovým povrchem si vyberou jak muži, tak i ženy a budou skvělým doplňkem působícím elegantně i při jednáních nebo na cestách. Na výběr je černá, stříbrná a růžová barva, všechny se stylovým kovovím leskem.

Specifikace:

Materiál těla baterie Hliník
Barva černá, stříbrná, růžová
Nabíjecí port vstupní microUSB, 5V 2A
Nabíjecí port výstupní USB 5V 1,5A a USB 5V 2,1A
Baterie 8000mAh
Rozměry 147 x 73 x 9.49mm
Součást balení ECO-u828, Nabíjecí kabel, manuál

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u828 činí 870,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru