Tisková zpráva: Genius ECO-u1200: Elegantní výkonná PowerBanka s 2A vstupem a kapacitou 12000mAh

Společnost Genius uvádí na náš trh novou elegantní PowerBanku ve čtyřech módních barvách, Genius ECO-u1200. Vysoká kapacita a rychlé dobíjení, to je známkou této Powerbanky, a vhodné pro všechny uživatele mobilních zařízeních, kterým záleží na jejich neustálém provozu.

Genius ECO-u1200 je záložním zdrojem vhodným pro dobíjení jednoho nebo dvou zařízení současně, a to díky dvojici výstupních USB portů. Oproti běžným 1A PowerBankám nabízí Genius ECO-u1200 proud nabíjecího výstupu 1,5A u prvního USB portu a 2,1A u druhého USB portu. To umožňuje snížit dobu nabíjení u mobilního telefonu i tabletu současně. Díky integrované Li-polymerové baterii s kapacitou 12000mAh tak uživatel prodlouží mnohonásobě dobu provozu svých mobilních zařízení. Aby se baterie PowerBanky s takto vysokou kapacitou nabíjela co nejkratší dobu, je model ECO-u1200 vybaven microUSB vstupem, který umožňuje nabíjení pomocí proudu až 2A.

Záložní baterie Genius ECO-u1200 se nabízí v moderním provedení s povrchovou úpravou broušeného hliníku a ve čtyřech elegantních barvách – modré, červené, stříbrné a černé. Baterie je v provedení Slim a má pouhých 13mm. S těmito rozměry bude vypadat skvěle i vedle moderních Ultrabooků.

Specifikace

Materiál těla baterie Hliník
Barva stříbrná, černá, tmavě červená, modrá
Nabíjecí port vstupní microUSB, 5V 2A
Nabíjecí port výstupní USB 5V 1,5A a USB 5V 2,1A
Baterie 12 000mAh
Rozměry 147 x 73 x 13mm
Součást balení ECO-u1200, Nabíjecí kabel, manuál

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u1200 činí 1 120,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru