Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Generálním ředitelem společnosti Hero pro ČR a SR se stal Vladimír Kučera

Na post generálního ředitele společnosti Hero pro Česko a Slovensko byl jmenován Vladimír Kučera. V Hero působí od října roku 2012 a na svou novou pozici přichází z postu obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Střídá tak Mariolu Matuszek, která ve funkci generální ředitelky pro ČR a SR působila od roku 2011.

Vladimír Kučera měl dosud, jakožto obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko, na starosti mimo jiné tvorbu strategií pro střednědobý a dlouhodobý rozvoj společnosti na českém a slovenském trhu, řízení a rozvoj obchodního týmu spolu s vedením obchodního marketingu. S nástupem na nový post jej čekají také nové úkoly.

„Mám rád výzvy, a nová pozice je samozřejmě jednou z nich. Rád bych zúročil své zkušenosti, které jsem za léta praxe zejména v mezinárodních společnostech od roku 1994 posbíral. Mým hlavním cílem je nadále posilovat pozici nejen jednotlivých značek, ale celé společnosti na českém i slovenském trhu,“ komentuje nový generální ředitel CE, Vladimír Kučera. Před svým nástupem do společnosti Hero získával zkušenosti v jiných firmách se zaměřením na FMCG a OTC, například jako obchodní ředitel společností Opavia-LU
a Nutricia nebo jako generální ředitel společnosti Kostelecké uzeniny.

Mezinárodní potravinářská skupina Hero působí na českém trhu již více než deset let
a zastřešuje zde značky Schwartau, Corny a Sunar. Právě díky Sunaru je lídrem na trhu v oblasti dětské kojenecké výživy, jejíž prodej tvoří více než polovinu obratu společnosti.

Posláním společnosti Hero je přinášet potěšení spotřebitelům výrobky inspirovanými přírodou, což znamená závazek vysoké kvality, vyvážené nutriční hodnoty a vynikající chuti. Samozřejmostí je dodržování etických hodnot a investice do rozvoje výzkumu produktů.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru