Gamee – nová herní sociální síť v ČR

Po úspěšném uvedení na trh v Austrálii a Turecku včera pražská vývojářská společnost Cleevio a Božena Řežábová oznámili oficiální spuštění nové herní sociální sítě Gamee v České republice. Nyní je aplikace k dispozici ke stažení na AppStoru pro operační systém iOS, od května bude k dispozici i pro zařízení se systémem Android. Jedná se o jedinou mobilní aplikaci tohoto druhu na světě a navíc hraní veškerých her je zdarma.

Pražská vývojářská společnost Cleevio a Božena Řežábová včera oznámili oficiální spuštění nové herní sociální sítě Gamee v České republice. „Gamee je nový koncept sociální herní sítě, který nabízí hraní chytlavých miniher a sdílení nejlepšího dosaženého skóre s přáteli jak v rámci vytvořeného profilu přímo v Gamee, tak přes Facebook či Twitter. Všechny hry najdete v rámci Gamee na jednom místě a nebudete tak mít z nich přeplněnou celou paměť telefonu,“ popsala aplikaci Božena Řežábová, která společně s týmem Cleevio stojí za vznikem mobilní herní sítě. Aplikaci si je nyní možné stáhnout z AppStore pro systém iOS, od května bude dostupná i pro systém Android.

2015-04-29_165014

O společnosti Cleevio

Společnost Cleevio vyvíjí mobilní aplikace a hry pro systémy iOS a Android již od roku 2009. Mezi její klienty patří například Coca Cola, Nokia, Peugeot, Oreo a další. Společnost již vyvinula aplikaci pro společnost SpeedCars, díky které je možné objednat taxi přes telefon včetně zadání místa a výběru taxikáře nebo aplikaci týkající se českého týmu na olympijských hrách v Londýně. Společnost je schopna vyvinout aplikace dle představ zákazníků včetně vlastních návrhů.

O Gamee

Sociální síť Gamee v současné době obsahuje různé žánry her, jako jsou například logické hry, závody automobilů, arkádové hry nebo retrohry typu „had“ atp. Aplikace nemá věkové omezení. Statistiky ukazují, že ženy mají raději hry logické, muži naopak upřednostňují závodní a arkádové hry.

Kde si můžete aplikaci stáhnout?

Aplikaci ke stažení najdete zde:  itunes.apple.com

2015-04-29_170303

„Veškeré hry v Gamee jsou a vždy budou zdarma. Pro aplikaci ji vyvíjí tým studia Cleevio v Praze ve spolupráci s dalšími herními vývojáři, kteří mají zájem svoji hru na této platformě uveřejnit. Příjem by v budoucnosti měly zajistit na míru vyráběné hry pro značky a produkty, v současnosti se ovšem plně soustředíme na vývoj co největšího počtu kvalitních her, launch v dalších zemích a oslovení maximálního počtu uživatelů,” uvedl Lukáš Stibor z vývojářského studia Cleevio.

V následujících měsících bude v rámci této herní sociální sítě připravena platforma pro vývojáře, díky které bodou moci nahrát vlastní hry. Díky této službě autoři očekávají, že databáze bude naplněna stovkami až tisíci her.

zdroj: gameeapp.com, cleevio.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru