Tisková zpráva: GAMDIAS HERMES a DEMETER v novém kabátě

GAMDIAS uvádí na českém trhu nové modely z řady optických myší GAMDIAS DEMETER a mechanickou klávesnici GAMDIAS HERMES po update.

Nové modely z řady myší DEMETER jsou navrženy a inspirovány podle supersportovních automobilů a jejich tradičních barev – jasně žlutá, sytě červená a průzračně modrá. Podsvícené scrollovací kolečko je inspirováno vzorem pneumatik závodních aut a tak je celý vhled opravdu vydařený.

GAMDIAS DEMETER tak spojuje elegantní design a pestré barevné provedení a tak si jej oblíbí hlavně ti, kteří se rádi odlišují. Myš nabízí krom elegance také vysoce kvalitní provedení a využívá odolné spínače s životností 10 miliónů cyklů a optický sensor s rozlišením 2000dpi.

Další z čerstvých novinek je update herní mechanické klávesnice GAMDIAS HERMES. Tato klávesnice, která se stala velice populární mezi hráči amatérské i profesionální úrovně, dostala v nové revizi český layout. Společnost GAMDIAS tím tak reaguje na požadavek široké skupinu uživatelů, kteří využívají tuto mechanickou klávesnici nejen na hraní, ale i k práci a absence českých znaků tak pro ně byla dosud překážkou.

Krom běžně dostupných kláves má GAMDIAS HERMES také 13 makro kláves, rozložených tak, aby jejich umístění vyhovovalo jak pravákům, tak i levákům.

Oba nové produkty HERMES i DEMETR jsou vybaveny vlastní vnitřní pamětí sloužící pro uložení profilů nastavení, do kterých si může každý uživatel naprogramovat libovolné funkce kláves či tlačítek myši pro různé programy a hry. Tyto profily pak lze snadno přepínat přímo z vnitřní paměti dle aktuálních požadavků a uživatel tak není závislý na tom, na jakém PC hraje či pracuje, nastavení si tak nese vždy sebou.

Předdefinovat akce a nahrát makra pro uživatelské nastavení kláves lze snadno provést v programu HERA, ve kterém je možné sledovat i statistiky stisku tlačítek, rychlost a vzdálenost kterou myš „urazila“ či navolit barvu podsvícení myši. Zároveň tento software sleduje, zda je firmware vašeho zařízení aktuální a v případě potřeby jej updatuje.

Specifikace:      

GAMDIAS

DEMETER

Rozhraní

USB

Počet kláves

6 – (5 plně programovatelných)

Životnost kláves

více než 10 milionů kliknutí

Senzor

optický

Rozlišení

až 2000 dpi

Snímkovací frekvence

125 / 250 / 500 /1000 Hz

Paměť

64K

Délka kabelu

2m

Rozměry

119.3 x 63.5 x 40.3 mm

Podporovaný OS

Windows XP/ Vista/ 7/ 8.1

 

GAMDIAS

HERMES

Rozhraní

2x USB, 2x 3,5 jack

Makro klávesy

13

Multimediální klávesy

6

Klávesy

Mechanické, Sherry MX

Podsvícení

ANO – 6 úrovní

N-Key Rollover

ANO – možnost N-Key / 6-Key

Paměť

512KB

Délka kabelu

2,2m

Životnost kláves

50 milionů úhozů

Rychlost odezvy

1000 Hz

Další vlastnosti

GAMDIAS Element, Gaming mode, zámek všech kláves

Rozměry

474.85 x 310.83 x 39 mm s opěrou zápěstí

Podporovaný OS

Windows XP/ Vista/ 7/ 8.1

Cena: Doporučená koncová cena myší DEMETER je 560,- s DPH.

Doporučená koncová cena klávesnice GAMDIAS HERMES CZ je 2 665,- s DPH

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com  

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru