Tisková zpráva: GAMDIAS eSport gaming kit

GAMDIAS eSport gaming kit

GAMDIAS eSport Kit je nový set s příslušenstvím pro náročné hráče, kteří vlastní nebo plánují pořízení herní myši GAMDIAS ZEUS. Tento kit byl vytvořen pro ještě komfortnější a přesnější držení myši, protože právě ideální uchopení myši dělá v eSportu mistry.

Společnost GAMDIAS si je vědoma faktu, že každá drobnost v uchopení myši může zásadně ovlivnit hru každého hráče a to obzvlášť u profesionálních hráčů, kteří hraním tráví většinu každého dne. GAMDIAS eSport Kit přináší hned několik novinek, které pomohou jak při hraní tak i při cestování po turnajích a LAN party.

Součástí tohoto setu je v první řadě elegantní obal na veškeré příslušenství pro herní myš GAMDIAS ZEUS. Nechybí ani zásobník na zrovna nepoužívaná 4,5g závaží díky, díky kterému se tak již nemohou ztratit a mají tak své jasné místo kde je uživatel vždy najde a může opět použít.

Hlavní součástí GAMDIAS eSport kitu je však sada 4 přídavných gumových profilů, které výrazně napomáhají k přesnému uchopení herní myši GAMDIAS ZEUS. Tato myš pro profesionální hráče totiž nabízí jedinečnou možnost přizpůsobení velikosti myši tak aby sedla hráči přesně do jeho ruky a to vše bez použití nářadí. Tři boční polohovatelné panely je možné plynule nastavit do ideální polohy pomocí koleček umístěných na spodní straně herní myši. A právě mezi tyto panely lze vsadit gumové profily, které tvoří dvě sady po dvou kusech první sada je určena pro hraní FPS a druhá sada pro MMO, což napomáhá pevnému uchopení a přesnému hraní v každé situaci i žánru.

Specifikace:      

GAMDIAS

eSport kit

Obsah balení

Gumové příslušenství pro FPS

 

Gumové příslušenství pro MMO

 

Zásobník na závaží

 

Pouzdro na příslušenství

Cena: Doporučená koncová cena je 397,- s DPH. 

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com  

Štítky: , , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru