Tisková zpráva: GAMDIAS DEMETER Laserová herní myš pro všechny

GAMDIAS DEMETER Laserová herní myš pro všechny

GAMDIAS DEMETER laser je novým přírůstkem herních myší GAMDIAS. Tato vysoce kvalitní herní myš s programovatelnými 5-ti tlačítky, je určena především hráčům, kteří hledají přesnou laserovou herní myš vhodnou pro začínající hráče i profesionály.

Stejně jako dříve představené modely myší GAMDIAS je i myš DEMETER vybavena vlastní integrovanou paměť o kapacitě 256kB pro snadné ukládání nastavení do 6ti různých profilů. To umožňuje hráči mít naprogramovaná tlačítka pro každou hru jinak, nebo tyto profily přepínat i během hry při různých situacích. Každému profilu lze přiřadit jinou barvu podsvícení a tak uživatel ihned pozná který profil je aktivní.

Tlačítko DPI funguje pouze pro přepínání rozlišení laserového sensoru v 5ti krocích až na hodnotu 3600 DPI. Tyto kroky lze libovolně lze díky softwaru HERA upravit a hráč tak není nucen přeskakovat rozlišení, které mu nevyhovují. Stejně ta lze nastavit i hodnotu odezvy až na 1000Hz.

Povrchová úprava myši zaručuje velice pohodlné a jisté uchopení, které napomáhá k přesnosti při hrách. Navíc je vybavena spolehlivými spínači tlačítek s životností 10mil kliknutí. To lze také sledovat v softwaru HERA, kde mimo počtu kliknutí lze sledovat například i rychlost nebo vzdálenost kterou myš „urazila“.

Díky rozměrů, které jsou 119.3 x 63.5 x 40.3 mm se myš hodí a pro většinu hráčů i pro ty s menší dlaní.

Specifikace:      

GAMDIAS  
Rozhraní USB
Počet kláves 6 – (5 plně programovatelných)
Životnost kláves více než 10 milionů kliknutí
Senzor laser
Rozlišení až 3600 dpi
Obnovovací frekvence 125 / 250 / 500 /1000 Hz
Paměť 256KB
Délka kabelu 2m
Rozměry 119.3 x 63.5 x 40.3 mm
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Cena: Doporučená koncová cena je 699,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru