Dnes vyšlo 15 článků

Galaxy S6 – zabiják iPhone 6? Jen to ne

Včera byl představen nástupce řady Galaxy a to nový model Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Všude po světě se spekuluje o tom, jestli S6ka bude konkurovat iPhonům, či snad že to je přímý zabiják iPhonu 6? V článku si trochu porovnáme části designu nového modelu od Samsungu a jeho staršího konkurenta iPhonu 6.

Napsal jsem staršího konkurenta iPhone 6. Ovšem toto označení je a zároveň není na správném místě. Starší je maximálně datem uvedení na trh. Jinak jak se zdá, tak design a dílenské zpracování produktů od Applu, je stále na první příčce před konkurencí. Proč? Zde je pár důvodů.

b-wwugvw8aadp74

Udělejme to co funguje a vypadá dobře.

New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-61

Podoba je čistě náhodná

BN-HE197_Samsun_M_20150227185757

Boční strany a spodek telefonů jsou to hlavní, co vypadá vesměs totožně

samsung-galaxy-s6-earbuds-1

Hezká sluchátka, že ano?

samsung-galaxy-s6-earbuds-2

Nene, tohle nejsou EarPods od Applu. Tohle je headset od Samsungu.

apple-earpods

EarPods máme tady. Vypadají docela stejně, nemyslíte?

V úmyslu není hanit nové telefony od Samsungu. Vypadají skvěle, především zadní strana. Ale nazývat produkt, který kopíruje části designu a příslušenství, zabijákem toho produktu, od kterého to okopírovali, mi přijde docela při nejmenším zvláštní, nemyslíte?

V dnešní době to funguje takovýmto způsobem a nemůžeme se tomu divit. Někdo udělá něco, co vypadá dobře a zároveň to funguje a ostatní si to vezmou a udělají to samé. Apple to dělá také, ale jak nám říká motto společnosti “Think Different“, tak Apple to dělá (přemýšlí) jinak a ve spoustě případů, zcela nově a od začátku.

obrázky: tinhte.vnunderkg.co

Komentáře

Nahoru