Na Galaxy S5 se pro odemknutí bude opravdu stačit jen podívat

Na Galaxy S5 se pro odemknutí bude opravdu stačit jen podívat

Samsugn Galaxy S5 by měl být představen koncem února příštího roku ve španělské Barceloně na MWC (Mobile World Congress). Doposud nebyly zveřejněny žádné bližší informace o jeho specifikacích, ale podle korejských zpráv a zdrojů AdroidSas by měl být vybaven funkcí Eye-Scanning. S její pomocí budete moci svůj smartphone odemknout jen skenováním očí.

Podle všech zvěstí již Samsung začal pracovat na senzoru, kterým bude vybaven Samsung Galaxy S5. Jeho uživatelé tak budou mít možnost chránit svůj přístroj jako nikdy předtím. Bohužel ještě nepronikly žádné informace o tom, jak bude Eye-Scanning senzor fungovat.

Jedno je však jisté. Samsung se rozhodl jít ještě o krok dále před ostatní výrobce jako HTC nebo Apple, který nedávno ve své nejnovější vlajkové lodi představil snímač otisků prstů. Ale senzory na otisky prstů přece jen fungují o něco jinak. Navíc ani nefungují úplně tak, jak se očekávalo, bylo nalezeno vícero způsobů, jak tento zámek obejít.

Jak to tak vypadá, snaží se Samsung pro své zákazníky udělat něco speciálního. Mějte však na paměti, že přestože se tato informace objevila v několika zdrojích, není vázána na žádná oficiální prohlášení. Zatím je to pořád zčásti jen taková fáma.

Komentáře

Nahoru