„Galaxy S4 mě činí šťastným,“ napsal tenista Ferrer. Z iPhonu.

„Galaxy S4 mě činí šťastným,“ napsal tenista Ferrer. Z iPhonu.

Je obvyklé, že slavné osobnosti propůjčují své jména reklamě a propagaci nejrůznějších výrobků. Často se snaží, aby celá reklama vyzněla nenápadně, aby nebylo poznat, že se jedná o marketingovou aktivitu. Skutečně „povedený“ kousek se teď podařil španělskému tenistovi Davidu Ferrerovi.

 Ferrer se na sociální síti Twitter pochlubil novým Samsungem Galaxy S4 a vychválil jej do nebes. „S novým Galaxy S4 jsem tak šťastný. S Health mi pomáhá s mým tréninkem“, pochvaloval si tenista na Twitteru. Neuvědomil si ovšem, že zprávu posílá z iPhonu a že tato informace bude na Twitteru vidět.

Twitter se dobře baví

Ferrer má na Twitteru více než 350 000 fanoušků, kteří jeho poslední zprávu okamžitě zaregistrovali. Tenista na svůj omyl zareagoval v řádu desítek minut a zprávu smazal, její kopie už v té době dávno kolovaly internetem k pobavení všech kolem.

Funkce S Health je jedním z lákadel nového Galaxy S4. Díky několika čidlům dokže chytrý mobil monitorovat zdravotní stav svého majitele. Ferrer ani Samsung se k celé události dosud oficiálně nevyjádřili.

Zdroj: https://www.novinky.cz

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru