Dnes vyšlo 15 článků

Fuze Card: Celá peněženka v jedné kartě!

Také máte plnou peněženku různých karet, slevových poukázek a dárkových kuponů? Praská vaše peněženka ve švech? Fuze Card je revoluční kartou, která vše změní! Nahradí až 30 karet i dárkové poukázky a je vybavena EMV čipem.

vzxjcvcj43ybno6ac12x

Fuze Card je revoluční technologií, která nahradí tu spoustu karet, které vám zabírají místo ve vaší peněžence! Umožňuje bezkontaktní platby, je vybavena EMV čipem, je stejně tenká jako běžné platební karty a nahradí až 30 karet! Navíc je vybavena technologií pro sledování polohy. Vaše finance proto budou v maximálním bezpečí!

Karta s EMV kódem

Přepisovatelný EMV kód podporuje více karet s platebními informacemi. Od října má navíc fungovat server pro správu důvěryhodných služeb (TSM), který bude splňovat požadavky všech finančních institucí.

Přepínání mezi kartami

Pokud kartu předáváte při platbě číšníkovi, karta je zablokována, jakmile proběhne daná transakce. Výběr karty provedete jednoduše stisknutím tlačítka na Fuze Card. Na malém displeji se pak zobrazuje zvolená karta.

giphy

Aplikace pro správu financí

Použijte jednu kartu pro bezkontaktní platby, výběry hotovosti, jako přístupovou ID kartu atd.

ajzgetlbvzn8j4swqmrl

Navíc, aplikace, která je k této kartě k dispozici zdarma, vám umožní jednoduše řídit vaše karty a jednotlivé účty.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru