Dnes vyšlo 15 článků

Futuristický make-up: mimozemšťan nebo transgender?

Futuristický make-up: mimozemšťan nebo transgender?

Mladá umělkyně, která letos nabyla plnoletosti, se věnuje velmi futuristickému líčení. Kdo se svěří do jejich rukou, bude si připadat jako tvor z jiného světa. Její výsledky práce totiž postrádají špetku lidské podoby.

O mladém talentu se psalo už v celosvětově známém časopisu Vogue. Podílela se dokonce na přípravě přehlídky Ricka Owensena, který je její prací uchvácen. Na jeho přehlídce měla na starosti make-up modelek – každá vypadala jako z jiného světa a pravděpodobně by je nepoznali ani jejich rodiče. Nevšední umělkyně se jmenuje Salvia a make-upu se věnuje od 14 ti let. Za krátkou dobu získala na svém instagramovém profilu téměř 300 tisíc followerů z celého světa. U některých lidí její výtvory budí hrůzu, u některých obdiv. Rick Owens patří do skupiny obdivovatelů.

Snímek obrazovky 2019-05-21 v 12.53.02

 

Snímek obrazovky 2019-05-21 v 12.52.18

 

Snímek obrazovky 2019-05-21 v 12.52.28

Salvia je přesvědčena, že krása je subjektivní a nenechá se strhnou mainstreamovým idolem krásy. Dělá věci po svém, což je dost zřejmé. Všechny své modely si navrhuje sama a make-up také. Sama Salvia je trans gender a tím je očividně inspirována i její práce.

Než Salvia dokončí svou práci, trvá to 2 – 3 hodiny. Hlavními materiály, které jsou pro Salviu nezbytné je vosk, latex, silikon a fotky někdy upravuje ve Photoshopu.

Zdroj, foto: instagram.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru