Dnes vyšlo 15 článků

Frutiko.cz: Květiny, které potěší i svou chutí

Květina je projev srdečného přání. Je to prostředek pro projev sympatií, přízně, citů. Květiny jsou symbolem půvabů, radosti, úcty. Kdysi kdosi řekl, že květinou povíte vše. A měl dozajisté pravdu. A co když povýšíme květiny na potěchu více smyslů, než jen pro vizuální půvab a opojné vůně? Co potěšit například i chuť? Obdarujte vaše blízké květinou, která bude skutečně i výborně chutnat. Co darovat květinu, která bude vytvořená například z chutného ovoce? Nebo květiny s čokoládovou chutí? Že jste se s ničím podobným nesetkali? V tom případě navštivte internetové stránky Frutiko.cz, kde naleznete vskutku originální e-shop s netradičními dárky z ovoce.

E-shop s netradičními květinami

Frutiko.cz je na tuzemském trhu jediným výrobcem a dodavatelem netradičních květin, které nejen krásně vypadají, ale i dobře chutnají. A to doslova. Materiálem pro výrobu květin je totiž ovoce a čokoláda. Novinku v podobě ovocných kytic představilo Frutiko.cz přibližně před rokem. A od té doby jsou vyhledávaným dodavatelem ovocných kytic v České republice. Ovocné kytice se proto od té doby staly originálním, oblíbeným a vyhledávaným trendem v dárcích a pozornostech.

Květina, co neuvadne

Máte jistotu, že jedlé květiny Praha z nabídky e-shopu Frutiko.cz rozhodně nezvadnou. Ovocnou nebo čokoládovou kyticí oslníte jak ženy, tak muže všeho věku. Zároveň tak můžete vytvořit i dekoraci na firemní večírky, oslavy s přáteli, svatební hostiny a jiné. V podobě ovocné kytice tak darujete současně i originální dárky. To vše vysoce kvalitní a vždy čerstvé. Frutiko vyrábí své květiny, ale i jiné dárky, sedm dní v týdnu. Pokud tedy objednáte vámi vybranou kytici, vězte, že ji obdržíte již do dvou hodin od objednání. Na určené místo vám ji kamkoliv po Praze doručí kurýr. Nebo pokud nevyužijete rozvoz květin, pak můžete využít možnost osobního odběru. K vyzvednutí budete mít vybranou ovocnou nebo čokoládovou květinu zhruba za hodinu od vlastního objednání květiny online. Vámi vybraná kytice bude zhotovena podle vašeho výběru a vašich představ. Vybrat si můžete nejen kytice ovocné a čokoládové. V nabídce najdete i ovocné bonboniéry, ovocné koktejly a jiné produkty nabídky sortimentu kytice Praha.

Výroba kytic na YouTube

Frutiko.cz není jen internetový e-shop. S aktuální nabídkou, zajímavostmi a vším, co vás může zajímat, se můžete seznámit nejen na internetových stránkách, ale i na Facebooku či Twitteru. A pokud vás zajímá, jak probíhá výroba takové ovocné kytice Frutiko, tak můžete shlédnout video na kanálu YouTube. Frutiko.cz nabízí pro své zákazníky i možnost členství ve věrnostním klubu. V takovém případě členové klubu obdrží zpět 150 Kč z každé nové objednávky na e-shopu. Bonus můžete využít i v případě, že doporučíte nového zákazníka.

Pokud využijete nabídku internetového e-shopu Frutiko.cz, věřte, že na váš dárek nebo pozornost budou obdarovaní dlouho s potěšením vzpomínat.

Komentáře

Nahoru