FRENCHIE: Unikátní mini peněženka z karbonových vláken

Cílem společnosti Frenchie Co. bylo vytvořit stylovou, tenkou a maximálně funkční peněženku. Po usilovné práci je konečně na světě. Peněženka z italské kůže a jemných karbonových vláken, malá, tenká a 100% funkční.

fmjna7fe2itdzmuziw9c

tabzgscctjbjuwb1txnd

Už se vám někdy stalo, že jste ve vaší peněžence nemohli najít kartu nebo lísteček, který jste hledali? Či dokonce bankovky, o kterých jste věděli, že peněžence určitě jsou, jen pořádně schované? Peněženka značky Frechnie nabízí efektivní uložení platebních karet i bankovek.

kjucunbf8ua6wwzznyqn

Velice příjemný je také design tvořený karbonovými vlákny a kvalitní italskou kůží. Velikost peněženky je přizpůsobena platebním kartám, bankovky jsou pak pouze přehnuty v kapsičce, kterou naleznete po rozevření peněženky. Do této maličké peněženky se vejde až 12 karet a 30 bankovek

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru