Tisková zpráva: freeSAT zpřístupní vysílání HBO všem divákům kvůli premiéře nového českého kriminálního thrilleru

freeSAT zpřístupní vysílání HBO všem divákům kvůli premiéře nového českého kriminálního thrilleru

Všichni zákazníci freeSAT budou moci zdarma sledovat kanály HBO a HBO HD od
23. do 26. října

UPC DTH S.à r.l., přední poskytovatel služeb satelitní televize v České republice, zve všechny zákazníky služby freeSAT ke sledování očekávané premiéry nového šestidílného krimi-thrilleru Mamon. freeSAT kvůli ní na celý víkend od 23. – 26. října zpřístupní kanály HBO a HBO HD všem svým divákům, kteří tak budou moci sledovat nejen první díl nového seriálu, ale také mnoho dalších pořadů, filmů a seriálů, které HBO nabídne.

Kriminální seriál Mamon v temném severském stylu pro HBO Europe natočil známý český režisér Vladimír Michálek, držitel Českého lva. Hlavní roli ztvárnil Matěj Hádek, představí se i řada dalších známých českých herců, mimo jiné Michal Dlouhý, Eva Leimbergerová, Tereza Hofová, Gabriela Míčová, Daniel Tůma, Igor Bareš a Ondřej Malý.

Děj seriál Mamon je zasazen do období převratných politických a ekonomických změn, které Česká republika zažívala v 90. letech. Vypráví příběh investigativního novináře Petra Vlčka, který se zabývá případem podezřelé privatizace a tunelování významného státního podniku, jemuž šéfuje jeho bratr Daniel. Daniel pod tlakem spáchá sebevraždu a vše naznačuje tomu, že se stal obětí mocenských her a pletich z minulosti.

Registrovaní uživatelé online služby HBO GO budou moci sledovat každý díl seriálu vždy s týdenním předstihem před diváky běžného vysílání. Služba HBO GO je k dispozici zákazníkům služby freeSAT v rámci balíčků HBO Pak a HBO MaxPak. Ti, kdo si svůj účet HBO GO dosud neaktivovali, tak mohou učinit po zadání platné e-mailové adresy na internetových stránkách freeSAT a sledovat program HBO kdykoli a kdekoli.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru