Tisková zpráva: freeSAT spouští v rámci Music Choice letní festivalový kanál a soutěž o vstupenky na Rock for People a Pohodu

Společnost UPC DTH S.à r.l., která pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitní televize v České republice a na Slovensku, vám prostřednictvím nového sezónního kanálu Music Choice Summer festival zprostředkuje atmosféru těch nejlepších letních festivalů z celé Evropy.

Kanál je dostupný od 2. června do 29. srpna letošního roku na pozici 200 pro všechny zákazníky s balíčkem freeSAT medium a s HD satelitním přijímačem. Stejně jako všechny ostatní kanály Music Choice nabídne pouze čistou hudbu bez mluvení a reklam. Music Choice je nová služba dostupná pro zákazníky s balíčkem freeSAT medium a vyšším, kteří mají k dispozici HD vybavení (HD satelitní přijímač nebo DVR). Tato novinka přináší 10 digitálních hudebních kanálů, z nichž každý je zasvěcen určitému žánru.

Společnost freeSAT ve spolupráci s Music Choice připravila pro všechny fanoušky letních festivalů také on-line soutěž. Ve hře jsou dva páry vstupenek, které vás dostanou na festival Rock for People nebo Pohoda. Český festival Rock for People se letos odehraje 3. až 5. července v Hradci Králové, zatímco tu pravou Pohodu si můžete užít od 10. do 12. července na letišti v Trenčíně.

Soutěž probíhá od 28. května po dobu 15 dnů na webu freeSAT a na facebookových stránkách freeSAT Česká republika a freeSAT Slovensko. Výherci budou vybráni na základě soutěžních pravidel platných v jednotlivých zemích. Podmínkou pro účast v soutěži je zodpovězení dvou jednoduchých otázek. Jména výherců budou zveřejněna v průběhu června.

 „Jsme rádi, že můžeme pořádat tuto skvělou soutěž, a těšíme se, až budeme moci na festivalech přivítat její vítěze a nabídnout jim nezapomenutelný zážitek,“ uvedl Zoltan Pinkola, regionální ředitel pro prodej a rozvoj obchodu UPC DTH.

„Hudební festivaly jsou místem, kde se můžete seznámit s novými interprety nebo sdílet svou vášeň k oblíbeným umělcům s ostatními lidmi. Kanály Music Choice tak představují perfektní volbu pro všechny hudební fanoušky. Jsme rádi, že v průběhu tohoto léta můžeme našim uživatelům nabídnout vstupenky na významné festivaly,“ řekl Gary Pelletier, viceprezident pro partnerský marketing společnosti Stingray Digital, která je majitelem Music Choice International.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru