Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: freeSAT připravil pro své diváky na Facebooku speciální adventní kalendář

freeSAT připravil pro své diváky na Facebooku speciální adventní kalendář

Poskytovatel satelitních televizních služeb freeSAT ve spolupráci s dodavateli programové skladby před Vánoci připravili neobvyklou soutěž navázanou na adventní kalendář.

Diváci, kteří se budou chtít hry zúčastnit, budou mít příležitost každý den získat speciální dárek. K účasti je potřeba každý den od 1. do 26. prosince odpovědět na otázku vztahující se k jednomu z oblíbených kanálů, která bude zveřejněná na facebookové stránce freeSAT – pro Českou republiku na adrese https://www.facebook.com/freeSATtvCZ/ a pro Slovensko na adrese https://www.facebook.com/freeSATtvSK.

Denně zveřejňované různorodé kvízy se vztahují k vysílání kanálů NatGeo, TV Paprika, Minimax, Cartoon Network, AMC, AXN, Discovery, TLC a FilmBox. Losování cen poskytnutých jednotlivými kanály proběhne týden po každém kole soutěže z výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky.

Účastník, který bude mít největší štěstí a získá hlavní cenu, oslaví Nový rok jako novopečený majitel bundy Direct Alpine, jež do soutěže věnoval kanál National Geographic. Začněte přípravy na svátky se svými oblíbenými programy a otevírejte okénka předvánočního kalendáře s freeSATem!

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru