Tisková zpráva: freeSAT přináší divákům další dva slovenské kanály z produkce skupiny JOJ

freeSAT přináší divákům další dva slovenské kanály z produkce skupiny JOJ

Satelitní televizní služba freeSAT zavádí do své nabídky pro diváky na Slovensku od 11. ledna 2016 dva nové místní kanály z produkce skupiny JOJ.

Kanál JOJ, který již v nabídce freeSAT figuruje, bude nově k dispozici i ve vysokém rozlišení (HD). Nabízí ucelenou programovou skladbu pro celou rodinu, od zpravodajství, ekonomiky a sportu přes oblíbené zahraniční seriály, reality show a filmové trháky, až po vlastní produkci.

Kanál Senzi, který skupina JOJ představila jako svůj čtvrtý v pořadí, se zaměřuje na diváky starší 40 let. Nabízí především hudební pořady orientované na lidovou hudbu a country, ale i zlaté hity a hudební žebříčky či hudebně laděné talk show.

Kanál JOJ HD bude k dispozici všem zákazníkům freeSAT na Slovensku, kteří mají aktivovaný balík freeSAT medium HD Pack, a to na pozici č. 110. Kanál Senzi bude k dispozici v balíku freeSAT medium HD Pack na pozici č. 28. 

V roce 2015 freeSAT svým slovenským zákazníkům přinesl celkem 17 nových kanálů a zavedl HD verze balíků freeSAT medium a freeSAT plus s 20 kanály ve vysokém rozlišení.

Další informace o nabídce vysílání a programových balíčcích freeSAT naleznete na adrese freesattv.tv.

 

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru