Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: freeSAT nabízí svým zákazníkům druhý přijímač do domácnosti zdarma

Společnost UPC DTH S.à r.l., která pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitní televize v České republice a na Slovensku, spustila kampaň, během níž nabízí zákazníkům služby freeSAT v České republice druhý satelitní přijímač do domácnosti zdarma.

Druhý satelitní přijímač se smart kartou mohou všichni zákazníci služby freeSAT nově získat a užívat po celou dobu trvání smlouvy zdarma. Až doposud bylo poskytnutí druhé karty a přijímače zpoplatněno v závislosti na zvolené variantě a dalších předplacených službách.

Kromě prvního měsíce služeb zcela zdarma získávají noví zákazníci navíc příspěvek na montáž ve výši 1200 Kč a mohou se zdarma těšit i na dva měsíce programového balíčku HBO Pak v hodnotě 498 Kč a tři měsíce programového balíčku HD v hodnotě 447 Kč.

Česká republikaPraha – 12prosince 2014 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru