Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: freeSAT inovuje nabídku sportovních kanálů – čeští a slovenští diváci budou nyní moci sledovat SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD

Společnost UPC DTH S.à r.l., přední poskytovatel satelitních televizních služeb ve střední a východní Evropě, oznámila, že do nabídky své služby freeSAT v České republice a na Slovensku nově zařazuje kanály SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD.

Od středy 15. ledna 2015 se mohou sportovní fanoušci mezi zákazníky satelitní televize freeSAT těšit na atraktivní sportovní pořady na kanálech SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD zaměřených především na slovenskou sportovní scénu.

Kanály SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD vysílají 24 hodin denně 7 dní v týdnu exkluzivní živé přenosy a záznamy národní hokejové a fotbalové ligy a basketbalových, volejbalových a házenkářských utkání. Věnují se i motoristickému sportu, golfu, boxu i některým méně rozšířeným sportům, jako florbal nebo hokejbal.

Program SlovakSport TV1 se opírá o profesionální komentátory, moderátory a redaktory a vedle sportovních přenosů nabízí také diskusní pořady, portréty sportovců, profily sportovišť a další zajímavosti a novinky ze světa sportu.

Na Slovensku bude SlovakSport TV1 nově k dispozici na kanálu č. 79 v rámci balíčku služeb freeSAT plus a na kanálu č. 112 v kvalitě HD v balíčku freeSAT HD.

V České republice nahradí SlovakSport TV1 na kanálu č. 89 původní SlovakSport TV2 v balíčku freeSAT plus a SlovakSport TV1 HD se objeví na kanálu č. 121 namísto SlovakSport TV2 HD v balíčku freeSAT HD.

Česká republika, Praha – 15. ledna 2015 

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru