Freelanceři! S překlenutím krátkodobého nedostatku financí Vám pomůže Kouzelná půjčka

A je přitom jedno, jestli jste se do krátkodobého nedostatku peněz dostali neuváženým utrácením, či z důvodu toho, že Vám dodavatelé nezaplatili včas účty. Získat můžete 1 000 Kč – 50 000 Kč na dobu až 30 dnů…

Na výběr máte ze dvou možností, buď můžete požádat o klasickou rychlou půjčku, nebo službu „Zaplatíme Vaše účty“. V čem se tato řešení liší, to Vám povíme níže.

Rychlá půjčka

V případě, že požádáte o standardní rychlou půjčku, zašle společnost Kouzelná půjčka půjčené peníze Vám na Váš běžný účet. Peníze můžete mít k dispozici již v den podání žádosti o půjčku (v závislosti na denní době, ve kterou o půjčku požádáte a tom, u které banky máte běžný účet).

Služba „Zaplatíme Vaše účty“

V rámci služby „Zaplatíme Vaše účty“ pošle společnost Kouzelná půjčka peníze z půjčky na účet, jež je uveden na faktuře, kterou přiložíte k žádosti. Tuto službu využívají především ti klienti, kteří potřebují rychle uhradit své závazky vůči dodavatelům (např. z důvodu vysokých sankcí, ztráty dobré pověsti apod.). I v tomto případě je pravděpodobné, že peníze odejdou ze společnosti Kouzelná půjčka již v den podání žádosti o tuto službu.

Služba „Zaplatíme Vaše účty“ má pro podnikatele také tu výhodu, že od společnosti Kouzelná půjčka obdrží potvrzení o platbě s tím, že zaplacené úroky z půjčky jsou pro ně daňově uznatelným nákladem.

Tak jako tak, peníze získáte rychle a za transparentních podmínek

Jak o rychlou půjčku, tak službu „Zaplatíme Vaše účty“ lze požádat zcela online na internetových stránkách společnosti Kouzelná půjčka. Vyplnění formuláře Vám nezabere více jak 5 minut s tím, že do 60 minut od odeslání formuláře Vám přijde SMS zprávou vyrozumění o tom, jestli byla Vaše žádost schválena či zamítnuta.

V obou případech si peníze půjčujete dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám zaručuje vysokou míru ochrany před nekalými praktikami, mezi které patří například zatajování části nákladů na půjčku či vyžadování nadstandardních zajištění (např. směnka, rozhodčí doložka).

Neváhejte tedy a řešte Váš příští krátkodobý nedostatek financí prostřednictvím nabídky společnosti Kouzelná půjčka.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru