FRANZ: Všechny chatovací aplikace na jednom místě

S rodinou komunikujete přes Skype a občas i WhatsApp, zatímco vaši přátelé jsou aktivní spíše na Facebook Messengeru. A s kolegy v práci se domlouváte prostřednictvím aplikace Slack. Pokud používáte spoustu chatovacích klientů, pravděpodobně budete mít na počítači spoustu otevřených oken, abyste byli neustále k dispozici pro všechny.

Nicméně existuje chytrá aplikace, která nabízí veškeré chatovací aplikace na jednom místě. Se svými kontakty můžete komunikovat, aniž byste museli neustále přepínat mezi různými aplikacemi. Jedná se o platformu Franz, která podporuje celou řadu služeb – Hangouts, Whatsapp, Messenger, Skype, WeChat, HipChat, Grape, MySMS, ale také Gmail či Outlook.

seznam podporovaných funkcí

Seznam podporovaných služeb, Zdroj: Aplikace Franz

Jakmile si přidáte všechny služby, které využíváte, a přihlásíte se k nim, potom se vám zobrazí v horní části záložky s jednotlivými službami. Můžete mezi nimi snadno přepínat. A pokud obdržíte zprávu na Messengeru anebo e-mail v Gmailu, zobrazí se vám upozornění.

franz vetsi

Ukázka, jak přidat například Messenger.

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru