Francouzský venkov na Praze 6: cena superluxusních vil bude přes miliardu

Francouzský venkov na Praze 6: cena superluxusních vil bude přes miliardu

Už tahle je známé, že bydlení v Praze je nejdražším v České republice. Cena obyčejní garsonky se rovná domu v malém městě. Proto se většina lidí uchyluje k možnosti pronájmu, také z důvodu, že nejsou rodilí Pražané, ale přistěhovali se. Nicméně jsou mezi námi tací, kteří si mohou dovolit výstavbu superluxusní vily přímo v Praze. 

Pravděpodobně nebudete překvapeni, že cena luxusní vily v Praze bude přes miliardu. Jedná se o rezidenční projekt vznikající na Praze 6. Rezidenční komplex bude tvořen 5 ti vilami, které budou vypadat jako vystřižené z francouzského venkova. Neobvykle luxusní vily bude zřizovat architektonická společnost Masák & Partner. Projekt dostal vypovídající název a sice Zahrada snů. Projekt je inspirován francouzským venkovem, jehož prvky se budou objevovat jak v interiéru, tak v exteriéru. Ve vile budou například kamenné krby nebo ručně opracovávané trámy. Kvalita a precizní zpracování je tím hlavním. Jestli se vám při pomyšlení na francouzský venkov vybaví levandulová pole, architektům také. Ani levandulová pole v rezidenci nebudou chybět. Každý vila nese svůj název? Tajemství, Touha, Noblesa, Svoboda a Čistota. Vily jsou energeticky úsporné.

Snímek obrazovky 2019-11-14 v 19.02.51

 

Snímek obrazovky 2019-11-14 v 19.02.35

Zdroj, foto: masak.partner.group

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru