Dnes vyšlo 15 článků

Francouz „černý mimozemšťan“ si nechal odřezat prsty, aby jeho ruka vypadala jako dráp

Francouz „černý mimozemšťan“ si nechal odřezat prsty, aby jeho ruka vypadala jako dráp

Třiatřicetiletý Francouz, který proměnil své tělo ve snaze stát se „černým mimozemšťanem“, si nechal odstranit 2 prsty na levé ruce, abych jeho ruka vypadala jako dráp.

Operace Anthonyho Loffreda je poslední ze série zákroků, které rádoby mimozemšťan podstoupil, včetně uříznutí nosu a horního rtu, rozštěpení jazyka a pokrytí celého těla – včetně očních bulv – tetováním. Navzdory šokujícím změnám, příznivec podivného mrzačení řekl, že dosáhl pouze 34 procent svého cíle proměnit se v mimozemšťana. Loffredo, který o svém stále znepokojivějším vzhledu píše na Instagramu pod účtem nazvaným Black Alien Project, zveřejnil nové snímky, které dokumentují jeho groteskní operaci.

“Rozvíjím svůj vnitřní mír,” popsal obrázek své ruky, která vypadá, jako by měla stehy na prsteníčku a malíčku.

V roce 2017 řekl francouzskému listu Midi Libre: „Od velmi mladého věku jsem byl vášnivý pro mutace a proměny lidského těla. Uvědomil jsem si, že nežiju svůj život tak, jak jsem chtěl. Všechno jsem zastavil ve 24 a odjel do Austrálie. Miluju dostat se do kůže děsivé postavy. Často se někde usadím a hraji roli, zvláště v noci v temných ulicích… Zkoumám kontrast mezi rolí, kterou hraji, a sebou samým,“ dodal Loffredo.

Loffredovu bizarní práci někteří obdivovatelé chválili, zatímco jiní odsuzovali. Na amputaci 2 zdravých a pohyblivých prstů musel Loffredo dorazit do Mexické nemocnice, kde zákrok podstoupil. NE v každé zemi je totiž takový zákrok povolen.

Zdroj, foto: nypost.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru