Dnes vyšlo 15 článků

Frames stále žije

Frames stále žije

Když někdo udělá webovou stránku, která je tvořena ze dvou a více dalších webových stránek v tzv. rámcích či anglicky frames a pochlubí se s ní na nějakém webovém foru o tvorbě webů, tak zpravidla dostane čočku jaký je amatér.

Včera jsem instaloval nový softwarový ovládač síťové karty a v rozbaleném archivu byla i složka manual. Jen jsem do ní nakoukl, klikl na index.htm a co jsem neviděl. Historickou technologii tvorby webových stránek, která ve mě vyvolala jistou dávku nostalgie, protože moje první weby též byly v rámcích a ne jenom můj web.

frames3 frames2 frames1

 

 

29 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem - silnoproud a maturita v oboru Strojírenství. Tak trochu plaváček českého internetu. Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka II., tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy. Žije v Rakovníku a na Živě.cz. Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik! Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu). Michal Kolesa - oficiální osobní webová stránka (odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Komentáře

 • Tomáš Jedno

  CO? Snad první i ty poslední, ne?

  • Tomáš Jedno

   Nebo abych byl přesnější… Proč se za každou cenu snažíš, aby tvé webovky vypadaly jako dělané ve Frontpage s kompatibilitou pro IE5?

   • hhh

    Protože nic jiného neumí.

   • Webovka

    Jeho webové stránky (www.michal-kolesa.cz) jsou ošklivé, vypadají, jak z roku 1999.

Nahoru