Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Fotopast – fenomén dneška

Fotopasti, ještě nedávno poměrně neznámá věc, ovšem v poslední době velice žádané zboží. Oč se vlastně jedná?
Fotopast je malé, maskované, automatické zařízení určené pro pozorování (foto či video dokumentaci) zvěře, ochranu majetku, monitorování černých skládek apod. Možností použití je mnoho. Jedná o přístroje napájené pomocí baterií či s možností napojení na zdroj elektřiny. Fotopasti jsou pro své častější externí použití velice odolné proti vodě, mrazu a vyšším teplotám. Samozřejmostí je jak denní, tak noční režim a velice jednoduché nastavení, ve většině připadů i s českým menu.
Ukládání pořízených fotografií či videí je na SD kartu nebo mohou být u fotopastí vyšší třídy videa či fotografie rovnou zasílány na mobilní telefon či tablet.

Použití fotopastí
Jelikož fotopasti běžně nevyžadují napojení na přímý zdroj energie, ale stačí pouze obyčejné baterie, jedná se o velice multifunkční zařízení vhodné pro zabezpečení např. rekreačních osad, chat, garáží, sklepů, skladů či k monitoringu černých skládek, hřbitovů a dalších rizikových lokalit. Největší popularitu mají ovšem fotopasti v oblasti pozorování zvěře. Díky fotopasti máte možnost pořídit exkluzivní a originální záběry zvěře v jejich přirozeném prostředí.

Cena vs. výkon
Vzhledem k tomu, že na trhu působí široké spektrum výrobců, kvalita zařízení, které se prodávají na českém trhu je vysoká, avšak dostupné pro každého. I nejlevnější fotopast dokole splní Vaše očekávání.

Pokud stále váháte, podívejte se na webové stránky prodejce – iFotopast.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru