Dnes vyšlo 15 článků

Fotografie skautky, která se postavila neonacistům, obletěla svět. Mladá žena se dočkala ocenění v britském deníku

Teprve šestnáctiletá Lucie Myslíková se stala během chvíle internetovou hvězdou, protože její fotografie z prvomájové demonstrace v Brně se stala ihned po zveřejnění virální. Ve skautském stejnokroji se postavila rozčílenému účastníkovi neonacistického průvodu. A díky tomu si na sociálních sítích získala tisíce lajků a sdílení.

Fotografie jen na Redditu dostala od uživatelů takřka 60 tisíc lajků, což je opravdu úctyhodné číslo. Dokonce se mladá žena dočkala ocenění v britském deníku The Guardian, protože se dokázala postavit radikálům a diskutovat s nimi o migraci. K tomuto všemu se vyjádřil sociolog a odpůrce islámu Petr Hampl, podle něhož má mladá žena vymytý mozek.

„Po událostech minulého týdne by měli být zneklidněni především rodiče. Posíláte své dítě do skauta nebo Junáka a doufáte, že si posílí zdravé myšlení a zdravý životní styl. Jenže ve skutečnosti tam bude vystaveno agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, naučí se nenávidět svou vlast a svůj národ, pohrdat svými rodiči, kluci jsou vedeni ke změkčilosti. Prostě horší, než kdybyste ho posílali do klubu komunistické mládeže. Totéž platí o katolických gymnáziích a řadě dalších organizací,“ uvádí Petr Hampl.

18342459_1762949937349988_7900992554591327195_n

Zdroj: Facebook

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru