Fotograf vdechl život staré a zničené fotografii

Argentinský profesionální fotograf a retušér Joaquin Villaverde má obrovský talent pro restaurování a kolorování starých fotografií. Po dvou hodinách v Adobe Photoshopu CC 2014 V následujícím časosběrném videu je možné zhlédnout celý postup během tří minut.

Argentinský fotograf a retušér Joaquin Villaverde vytvořil časosběrné video, v němž restauroval a koloroval starý a poškozený snímek. Pomocí několika vybraných nástrojů ve Photoshopu CC 2014 se mu podařilo vrátit fotografii její zašlou slávu a vdechnout ji znovu život.Dvouhodinový proces se mu podařilo zachytit ve tříminutovém videu.

2015-07-05_180330

Odstraňování barev z digitálních fotografií je jednoduchou záležitostí vyžadující pouze pár vteřin. Kolorizace je však mnohem složitější a vyžaduje skutečně mnoho práce.

Zdroj: petapixel.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru