Fotobudka z telefonů HTC One

130 chytrých mobilních telefonů HTC One. 1 spirálové uspořádání. Fotky zachycené z 540 míst. Takto vypadá nová upoutávka na procesory Qualcomm Snapdragon, která za 3 dny získala 3 miliony zhlédnutí.

Bullet time – magický moment ve filmu, kdy se zpomalí čas a můžete vidět danou situaci z každého úhlu pohledu. Poprvé zaznamenal úspěch na konci minulého století v Matrixu. Aby bylo něco takového možné vytvořit, bylo třeba každý záběr dělat z více různých úhlů.

To samé nyní udělal Qualcomm pomocí chytrých mobilních telefonů HTC One. Tento bullet-time sice není tak kvalitní jako ten z filmu, ale stále se jedná o úchvatné dílo.

Pomocí 130 HTC One jde vytvořit úchvatné záběry

Pomocí 130 HTC One jde vytvořit úchvatné záběry

Že byste si toto chtěli naživo vyzkoušet? Nezoufejte. Tato událost se totiž v USA bude ještě jednou opakovat. Kde přesně? O tom rozhodnou sami fanoušci. Na stránkách Qualcommu totiž probíhá hlasování.

Zatím je na prvním místě San Francisko s téměř 1/4 hlasů, ale ještě není nic rozhodnuto. Hlasování totiž končí až 31. ledna, a do té doby se může na vrchol vyšvihnout jiné město – třeba Dallas, New York či Los Angeles.

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru