Fotoaparát pro jinak orientované

Znáte fotoaparáty Nikon? Jako každé jiné i řada S2800 je dostupná v různých barvách. Nikon S2800 tak můžete objevit černý, červený, stříbrný, fialový, černý, … nebo buzničkový. Ano, opravdu čtete dobře. Že nevíte, co si pod tímhle názvem představit za barvu? Tak to čtěte dále.

E-shop Oehling.cz se dušuje, že je vaším spolehlivým partnerem na cestě k fotografii. Skutečně to tak vypadá. Najdete tam vše potřebné. Kamery, objektivy, paměťové karty, studiové vybavení, dalekohledy a samozřejmě i fotoaparáty. Fotoaparáty všech možných druhů. Třeba značky Nikon.

nikon-buznickovy

No a na modelu S2800 se zřejmě pořádně vyřádil copywriter, jak ve svém tweetu podotkla Blondýna Brunhilda.

A je pravda, že popisem fotoaparát rozhodně zaujme. Slova jako „buzničkový“, „rozžhavené pixelky“, „fotoaparátek“ nebo „snímečky“ vás prostě dostanou. No nekoupili byste si ho?

Vlastně podporují homosexuály

Navíc je tu pro vás ještě možnost získat bonus. Pokud prokážete svoji sexuální orientaci, můžete na buzničkovou verzi dostat 4% slevu! A jestli se vám to zdá jako rasová a sexuální diskriminace, Dalibor Johánek, zástupce Oehling.cz, dodává, že při prokázání slabomyslnosti můžete získat slevu až 50 %.

nikon-buznickovy-ruzovy

Označení “růžový” zůstalo jen v galerii obrázků.

Po některých negativních odezvách se sice fotoaparátek z buzničkového na nějakou dobu změnil na „růžový“, ale dnes už je zpět zase originálnější název. A zřejmě to tak i zůstane. Má své odpůrce, ale i spoustu příznivců, kteří dokáží ocenit humor.

Komentáře

Nahoru