Dnes vyšlo 15 článků

Foto: Borec vytváří kostýmy pomocí věcí, které má každý doma

Cosplay je činnost, kdy se lidé oblékají a chování a celkově se snaží co nejvíce napodobit nějaké postavy, většinou z nějakých filmů. Má to ale jeden menší problém – takovéto kostýmy jsou většinou pěkně drahé? Jak to vyřešit? To se mimo jiné dozvíte i v tomto článku.

Autorem těchto cosplayů je Anucha „Cha“ Saengchart. Všechny je publikuje na svoji Facebookové stránce s názvem Lowcost cosplay, ve volném překladu něco jako „levný cosplay“.

Ke tvorbě cosplayů nevyužívá drahých látek či jiných materiálů, ale obyčejných věcí, které každý najde doma – od ručníků přes plastové židle až po jedlou sodu. To dokonce inspirovalo některé jeho fanoušky, kteří se pokoušeli a pokouší o to samé.

Jeho tvorba

diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-1 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-2 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-5 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-8 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-9 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-10 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-11 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-12 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-13 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-14 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-15 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-16 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-17 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-19 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-20 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-21 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-22 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-23Od jeho fanoušků:

diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-4 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-7 diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-24Damien Greenhalgh (The Catman)

diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-25

diy-low-cost-cosplay-costumes-anucha-saengchart-26zdroj: boredpanda.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru