Dnes vyšlo 15 článků

Fotky z Instagramu jako magnetky

Fotky z Instagramu jako magnetky

Nedávno jsme tu psali o možnosti, kdy si můžete ze svých fotek z Instagramu nechat vyrobit obrovský mozaikový plakát. Teď přichází jiný způsob, jak dostat své fotografie ve fyzické podobě do svého domova. Třeba do kuchyně na lednici.

S fotografiemi je vždy spojená nostalgie. Připomínají naše minulé okamžiky a často nás i rozesmávají. A to je ten důvod, proč se i v dnešní digitální době často držíme svých papírových fotografií na stolech, nástěnkách, zdech atd. Chceme si tyto krásné vzpomínky udržet v našich myslích.

Digitální svět Instagramu nám tento pocit vzal. Miliony lidí fotografují, uploadují své fotky na Instagram a sdílí je s kýmkoliv na světě. Už loni dosáhl Instagram 100 milionů uživatelů. A toto obrovské množství lidí nahrálo obrovské množství fotografií. Ale ty fotografie fyzicky neexistují. Jsou jen virtuálně. Avšak je tu jeden tip, jak to změnit.

stickygram

Jak to začalo

Na jaře 2011 experimentoval Kejia Zhu se svým týmem se způsoby, jak vytvářet z digitálního obsahu fyzické objekty. Ukázalo se, že právě uvedení Instagramu do reálného světa je to, čím jsou lidé nadšení. Po hodině vymýšlení a pití kávy se zrodil Stickygram.

Od Instagramu k Stickygramu

Pokud znáte Instagram, je třeba si představit službu Stickygram. Je to web, který vám umožňuje z vašich fotografií udělat mangety nebo jimi vyzdobit obal vašeho iPhonu. Ale pojďme se věnovat spíše těm magnetům. Je to taková osobní tiskárna, která vytváří malé magnetky z vašich fotografií. Vše zařídíte online a necháte si poslat poštou kamkoliv po celém světě. A víte co je nejlepší? Doprava po celém světě je zdarma!

Magnetky ze Stickygramu mají rozměry 5 cm x 5 cm, jsou vyráběné jako balíček 9 kusů. Za těchto 9 magnetek zaplatíte $14,99 (necelých 300 Kč), což rozhodně není zase tak hrozná cena. Celá objednávka funguje jako jednoduchá aplikace. Stačí vám dva kroky:

Krok 1: Přihlášení a propojení

Prvním a důležitým krokem je vytvořit si účet na webu Stickygram a propojit ho se svým Instagram účtem. Pak budete mít přístup ke všem svým fotkám, které jste kdy na Instagram nahráli.

Sticky_Steps

Krok 2: Výběr fotek

Jakmile se připojíte ke svému Stickygram účtu, můžete si zobrazit všechny své fotky z Instagramu a vybrat ty nejlepší, které chcete vytisknout.

Zdroj: Techomag

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru