Dnes vyšlo 15 článků

Fotky odděleny od Google+, najdete je v Google Drive

Fotky odděleny od Google+, najdete je v Google Drive

Nově najdete fotografie a videa z Google+ na Google Drive. Nicméně přesun všech uložených fotografií z Google+ chvíli potrvá.  

Dne 30. března společnost Google v Yours photos and files, together in Drive oznámila, že nastává radikální změna týkající se videí a fotografií, jež jsou uložené na Google+. Nově se tato multimédia nachází přímo v Google Drive (Google Disk).

Fotografie se v Google Drive objevují na Androidu, iOS i na webovém rozhraní. V nabídce se objevila položka „Fotky Google“ společně s oznámením, že se fotografie brzy na Google Disku objeví (jak je vidět níže na obrázku).

google drive

Fotky Google v Google Drive

Je možné zde vytvořit novou složku. Dostupné je také nastavení týkající se fotografií a videa. Je možné například nastavit automatické ukládání Google Photos do části My Drive v Disku Google.

Dále si můžete dle vlastního uvážení nastavit, aby se vaše veřejné sdílené fotografie nepoužívaly jako obrázky na pozadí ve službách a produktech Googlu. Více informací můžete zhlédnout přímo v nápovědě Googlu.

Google+ a Google Drive jsou provázané služby. Pokud tedy smažete fotografii na Google Drive, automaticky se smaže i na Google+ a naopak.

Zdroj: Lupa.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru