Fotky na Instagramu lze nově organizovat do kolekcí

Funguje to trochu jako na Pinterestu. Když uvidíte něco inspirativního, prostě si to uložíte a založíte do správné kolekce. Přístup k tomu budete mít pouze vy.

Instagram loni v prosinci představil možnost ukládat si oblíbené příspěvky. Klepnutím na logo záložky v pravém dolním rohu jste si mohli uložit cokoliv, co se vám zalíbilo, pro budoucí použití. Bylo to neveřejné, takže nikdo neviděl, co jste si uložili. Instagram se ovšem rozhodl, že dá uživatelům navíc možnost si uložené příspěvky hezky uspořádat do tematických kolekcí.

Kolekce jsou soukromé

Také kolekce zůstávají soukromé, vidíte je pouze vy. Nelze veřejně sdílet svůj pečlivě vybraný seznam obrázků, nicméně možná je to jen otázkou času, Instagram začne fungovat stejně jako Pinterest a dá uživatelům možnost sdílení. Uvidíme.

kolekce1

Ze statistik Instagramu vyplývá, že ukládání fotek používá 46 % uživatelů, kolekce se jim pravděpodobně budou hodit. Jestli je ještě nemáte, aktualizujte aplikaci na verzi 10.16.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru