Tisková zpráva: Forpsi startuje reklamní kampaň a očekává jubilejní registraci 200 000 .CZ domén

Největší tuzemský poskytovatel domén a webhostingu INTERNET CZ, a. s. spustil v těchto dnech novou reklamní kampaň pro značku FORPSI. Komunikace je postavena na třech klíčových momentech letošní sportovní sezóny – právě začínajícím Mistrovství světa v ledním hokeji, fotbalovém svátku EURO2012 a Letních olympijských hrách v Londýně. Kromě jiného zahrnuje i spotřebitelskou soutěž o atraktivní ceny v podobě počítačového vybavení DELL. Kampaň je zaměřena na podporu prodeje domén s koncovkou .CZ, kde právě v těchto dnech FORPSI dosáhne rekordní dvouset tisící registraci .CZ domény, aby tak potvrdilo své výsadní postavení na českém trhu internetových domén.

Český hokejista, který právě vstřelil gól a sdělení „Měj na dresu správnou adresu„ – to je nový vizuál FORPSI, se kterým se od začátku května můžete setkat na billboardech podél dálnic a rychlostních silnic, ve vybraných časopisech, na internetu a na sociálních sítích. Během půlroční kampaně jej pak postupně vystřídají další dva vizuály tematicky vztažené právě k EURU2012 aLetním olympijským hrám.

Hlavním cílem kampaně je podpořit obecné vnímání domény  .CZ jako optimálního řešení pro úspěch českých firem a podnikatelů, a to z pozice nejvýznamnějšího tuzemského registrátora  poskytující své služby pod obchodní značkou FORPSI. A samozřejmě díky tomu navýšit jejich prodej,“ uvádí Erich Syrovátka, ředitel společnosti INTERNET CZ, a. s. důvody pro realizaci kampaně a dodává: „proti předchozím komunikačním aktivitám se také mění zacílení. Snažíme se prostřednictvím kampaně více zaměřit na širší cílovou skupinu tzv. poučenou laickou veřejnost.“

Nedílnou součástí kampaně je i spotřebitelská soutěž „FORPSI – zaregistruj .CZ doménu a vyhraj“ , která probíhá v období od 1.5. do 30.10.2012 ve třech soutěžních kolech:

  1. Soutěžní kolo – 1.5.-30.6.2012
  2. Soutěžní kolo – 1.7.-31.8.2012
  3. Soutěžní kolo – 1.9.-31.10.2012

Do soutěže je možné se zapojit po registraci  nové .CZ domény prostřednictvím webové adresy www.agent-forpsi.cz nebo www.forpsi.com , prokazatelném uhrazení jejího nákupu a zodpovězením alespoň jedné ze dvou tipovacích soutěžních otázek. Soutěží se o tři PC stanice Dell Optiplex 390 „hlavní super nadupanou výhru“ v podobě počítačové sestavy DELL  Optiplex 990.

Přestože je cena při registraci a volbě webhostingového poskytovatele až druhotným kritériem, připravila společnost INTERNET CZ, a. s. během kampaně také speciální zvýhodněnou cenovou nabídku – standardní částka za roční registraci .CZ domén byla snížena ze 140 Kč bez DPH na akční cenu 90 Kč bez DPH za rok.

 Kampaň vzešla ze spolupráce multimediální zlínské produkční společnosti IS Produkce, která připravila kreativu, a reklamní agentury BORK Brand, která se stará o realizaci jednotlivých komunikačních aktivit. Skladba komunikačního mixu je s ohledem na zaměření a povahu produktu výrazně orientována na internet, kde FORPSI využije kromě standardních aktivit (jako je bannerová reklama na internetu, facebooková PPC kampaň) i v Česku dosud ojedinělou facebookovou aplikaci v podobě akčního viral videa. Pro komunikaci navíc FORPSI využívá outdoorových ploch na dálnicích a rychlostních komunikacích, klasické tištěné inzerce ve vybraných odborných titulech a PR aktivit zaměřených na laickou veřejnost.

INTERNET CZ, a.s.

Společnost INTERNET CZ, a.s. působí na trhu pod značkou FORPSI od roku2002 apatří k největším poskytovatelům internetových služeb v České republice. Sídlo společnosti se nachází v jihočeské obci Ktiš v okrese Prachatice, kde má vybudované datacentrum s nejmodernějším technickým vybavením a zabezpečením a také vlastním připojením k páteřní internetové síti prostřednictvím optického vlákna. Společnost zaměstnává více jak 50 pracovníků.

INTERNET CZ, a.s. je členem profesních sdružení NIC z.s.p.o. a NIX z.s.p.o. a patří k akreditovaným registrátorům .CZ domén (200 tisíc registrovaných domén) a .EU domén. Značka FORPSI je synonymem kvalitních internetových služeb a svým prostřednictvím nabízí registraci více než šedesáti různých typů doménových jmen.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru