Ford vytvořil kolébku pro děti, která je uspí jako jízda v autě

Když se zeptáte rodičů, s čím mají u malých dětí největší problémy, většina z nich vám pravděpodobně odpoví, že je to jejich uspávání. Na velké procento malých dětí však působí jízda v autě, a proto se dospělí často projíždějí po okolí jen proto, aby jejich ratolesti konečně usnuly. Ford má ale řešení! Vytvořil totiž unikátní kolébku, která tuto uspávací jízdu autem nahradí v pohodlí domova.

Španělská automobilka Ford nyní vytvořila unikátní kolébku pro děti, která dokonale imituje jízdu v autě a pomáhá jim usnout. Tato kolébka vydává tlumené zvuky motoru, po stranách je vybavena LED osvětlením, které má nahradit míjející se pouliční lampy a zároveň se mírně pohupuje tak, jako by dítě opravdu jelo autem.

Zdá se, že pro mnoho rodičů automobilka Ford vytvořila dokonalý výrobek, který by v jejich domácnosti rozhodně neměl chybět! Bohužel prozatím je tento produkt ve fázi konceptu a jestli někdy spatří světlo světa, prozatím nevíme. Věříme ale, že pokud o něj lidé projeví velký zájem, mohl by se tento produkt skutečně prodávat!

zdroj/foto: boredpanda

Komentáře

Nahoru