Dnes vyšlo 15 článků

Ford investuje 182,2 milionů dolarů do softwarové společnosti

Ford Motor Company je dynamicky se rozvíjející společnost, která zpracovává velký objem dat o svých osobních a nákladních automobilech. Automobilka ve čtvrtek ráno oznámila, že investovala 182,2 milionů dolarů do cloud-softwarové společnosti Pivotal, která nabízí nástroje usnadňující vývojářům vývoj softwaru. A tímto krokem automobilová společnost pouze potvrzuje, že nebude výhradně výrobcem automobilů, ale také mobilní společností zpracovávající velké objemy dat.

Americká společnost Ford Motor Company zvýší touto investicí své vlastní softwarové schopnosti. Součástí dohody je, že obě firmy společně otevřou laboratoře ve Spojených státech a Evropě, kde jejich inženýři budou pracovat bok po boku.

„Naše investice do firmy Pivotal nám umožní urychlit vývoj softwaru. Také neustále vyvíjíme aplikaci FordPass, což je digitální, fyzická a osobní platforma pro zákazníky,“ dodal Mark Fields, prezident a CEO společnosti Ford.

ford-440868_1280

Ford investuje do softwarové společnosti Pivotal.


Zdroj / Foto: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru