FOFR.cz – Český lídr v přepravě zásilek

Na internetový obchod nám dorazil potenciální zákazník moderní doby, který si chce objednat jeden z vašich produktů. Vybral si variantu, která je pro něj naprosto ideální, proklikal se až do prostředí platby a dopravy a vidí tam jen dvě možnosti – osobní odběr a Českou poštou. Co se přesně v tuto chvíli stane?

První otázka, která nám proběhne hlavou - a jinou přepravní službu nenabízí? Přece jen, Česká pošta není zrovna dobrým přepravcem. Respektive, kvalita jejich služeb a reference od zákazníků nejsou nic moc extra. Vždy je tedy důležité mít plán B. Pokud chcete zvolit tradiční transportní kanály jako je právě Česká pošta, proč ne? Ale vždy počítejte, že existují lidé, kteří si za komfort připlatí. A to především, když jim nabídnete rozšířené možnosti dopravy počínaje velkými hráči (PPL, DHL, DPD, TNT a podobně) až po ty menší, kteří jsou schopni vám za tu stejnou cenu nabídnout ještě více.

Něco takového dokonale splňuje přepravce FOFR, dokonalý český přepravní systém. Společnost vnitrostátně i mezinárodně rozváží kusové i balíkové zásilky. V základu však nabízejí pět základních přepravních režimů, z kterých je doopravdy co vybírat. Obrovskou výhodou, která se v současné době plné technologií opravdu cení je, že si přepravu zásilek můžete objednat telefonicky, faxem anebo ještě jednodušeji – prostřednictvím elektronické formuláře.

Proč volit FOFR?

Možná se nyní ptáte, proč začít uvažovat o soukromém přepravci, který pro vás udělá vše, co vám jen na očích uvidí? V první řadě lze zmínit, že přední výhodou přepravce FOFR je, že můžete převážet i  zásilky podléhající ADR (tedy zásilky s nebezpečným obsahem). Kromě toho se o každého svého zákazníka starají „jako v bavlnce“, neboť mají dostatek času a prostoru, aby svým klientům nabídli individuální přístup a k tomu samozřejmě odpovídající řešení.

Pokud pravidelně odesíláte větší zásilky, FOFR vám je převeze. A to až do velikosti 6 metrů jednoho rozměru. Přeprava balíků je tak elegantně vyřešena.

Kolik mě to bude stát?

V poslední řadě určitě musíme zmínit cenu, tedy - na kolik vás taková expresní balíková přeprava vyjde? Jak již bylo řečeno, FOFR ke svým klientům přisupuje individuálně. A kromě toho, že je na výběr hned z několika modulů si vše pomůžete pohodlně vypočítat z domova prostřednictvím přepravního kalkulátoru.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru