Dnes vyšlo 15 článků

FLUXO: První inteligentní lampa, kterou ovládáte malováním prstem na displeji telefonu

FLUXO je inteligentní závěsná lampa, která dokáže přesunout světlo v libovolném směru prostřednictvím aplikace s kontrolním senzorem. Stačí namalovat jednoduchá gesta na displeji vašeho chytrého telefonu a přemístit světlo v pokoji, kamkoliv jen budete chtít.

FLUXO je elegantní závěsná lampa, která v místnosti vykouzlí příjemné světlo bez nepříjemných odlesků. Stačí si nastavit směr, kterým bude lampa svítit. Samozřejmostí je barevné spektrum pro nepřímé osvětlení, čímž zpříjemní atmosféru za každé situace.

71e5011fde86aeb7c10c6953dd1e1cda_original

Inteligentní závěsná lampa FLUXO

Namalujte si světlo

K nastavení inteligentní lampy se používá bezplatná mobilní aplikace, která používá takzvané světelné scény. Nastavení si můžete uložit a kdykoliv se k němu vrátit. Čím více budete malovat, tím jasnější světlo dostanete, zatímco ostatní lidé v pokoji zůstanou v šedi.

04022763f808e790bce20cf86220c3ce_original

Její design je působivý.

Inteligentní produkt je vizuálně přitažlivý a postavený na vysoce kvalitních materiálech. Tvůrci vložili do designu spoustu úsilí. Chladič je vyrobený z eloxovaného hliníku a výkonné LED diody jsou pokryté odolným antireflexním difuzorem. Lampa byla navržena a vyrobena v Evropě. Na svém kontě má už stříbrné ocenění v Londýně na Design Award 2015.

FLUXO hledá podporu prostřednictvím crowfundingové kampaně na Kickstarteru. Cílem projektu bylo vybrat 50 tisíc euro. Ačkoliv do konce kampaně zbývá 21 dní, FLUXO má na kontě téměř 227 tisíc euro.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru