Tisková zpráva: Fluke Biomedical má přenosný analyzátor elektrické bezpečnosti

Firma Fluke Biomedical představila svůj nejnovější výrobek ze segmentu produktů pro elektrickou bezpečnost. Jedná se o analyzátor elektrické bezpečnosti ESA609, který vyniká zejména přenosným provedením, dostatečně robustní konstrukcí a hlavně špičkovou kvalitou.

Fotografie – https://photos.prnewswire.com/prnh/20140407/SF98878

Logo – https://photos.prnewswire.com/prnh/20140205/SF59237LOGO

Analyzátor ESA609 je přizpůsoben potřebám techniků, kteří jsou neustále na cestách. Je vybaven tuhým, pogumovaným pouzdrem, které zajišťuje dokonalou ochranu při přepravě a současně pomáhá přístroj chránit proti nárazům, např. při pádu na zem. Navíc je celý přístroj doslova lehký jako pírko a je vybaven funkčním popruhem, což z něj činí jeden z nejpřenosnějších analyzátorů ve své třídě.

„Velmi nás těší, že můžeme analyzátor ESA609 představit na trhu s produkty pro biomedicínské testování,“ vysvětluje Shirin Khanna, marketingová manažerka Fluke Biomedical. „Naši zákazníci nás žádali, abychom naše kvalitní, spolehlivé a přesné analyzátory doplnili o přenositelnost a robustní konstrukci. Přístroj ESA609 je přesnou odpovědí na tyto potřeby.“

Tento přenosný analyzátor představuje nejnovější řešení pro testování elektrické bezpečnosti od světové jedničky v oblasti elektrických bezpečnostních analyzátorů. Analyzátor ESA609 je univerzálním přístrojem, který splňuje globální elektrické bezpečnostní normy a provádí testy zařízení a součástek podle norem ANSI/AAMI ES1, NFPA-99, IEC62353 a IEC60601-1.

Analyzátor ESA609 nabízí všechny funkce potřebné pro testování zdravotnických prostředků bez přítomnosti pacienta a umožňuje měření napětí, zemnícího odporu, proudu protékajícího zařízením, průrazového proudu a také proměřování jednotlivých bodů.

Pro používání analyzátoru ESA609 není potřeba žádné zaškolení, testování se provádí pouhým stisknutím tlačítka, které rovněž umožňuje snadný a rychlý přechod mezi jednotlivými testy. Provedení všech základních testů tak zabere pouze několik minut. Kvalitní přepínače umožňují uživatelům snadno a bez námahy změnit polaritu a konfiguraci připojení pracovní nuly.

Další informace o Analyzátoru elektrické bezpečnosti ESA609 najdete na webové stránce: www.flukebiomedical.com/ESA609.

O společnosti Fluke Biomedical

Fluke Biomedical je přední světový poskytovatel zkušebních a měřicích zařízení a služeb pro zdravotnický průmysl. Snažíme se být nejlepší a poskytovat moderní řešení pro zlepšení kvality celosvětového zdraví. Sloužíme biomedicínským inženýrům, technikům zajišťujícím kvalitu, lékařským fyzikům, onkologům a profesionálům v oblasti radiační bezpečnosti a neustále rozšiřujeme naši nabídku řešení pro širokou řadu zdravotnických a bezpečnostních profesionálů. Další informace o společnosti Fluke Biomedical najdete na webové stránce www.flukebiomedical.com.

Kontakt pro získání dalších informací:

Shannon Deveny

manažerka marketingové komunikace

+1-425-446-4600

shannon.deveny@flukebiomedical.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru