Dnes vyšlo 15 článků

Flock přináší novou verzi 2.6.

Flock přináší novou verzi 2.6.

Hlavní novinka nově vystavené verze tohoto prohlížeče je ta, že je postaven na Firefoxu 3.0.19. Využívá mnoho výhod  z Firefoxu, ať lepší ochranu dat či vyšší výkon.  Dále obsahuje nové funkce, které se zaměřují na dnes tak oblíbené sociální sítě.

Uživatelé mohou skrz prohlížeče používat MySpace, Facebook a Twitter. Flock ulehčí ovládání těchto webových aplikací.  Prohlížeč  rovněž zahrnuje Media RSS, který dokáže upozornit například na novou fotku nebo video.

K prohlížeči je k dispozici také velké množství témat, rozšíření a užitečných panelů nástrojů. To vše si můžete stáhnout na : www.extensions.flock.com

Stránky prohlížeče: www.flock.com

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru