Dnes vyšlo 15 článků

FLIZ: Jízdní kolo bez pedálů

Klasické kolo, které lidé s oblibou používali už v minulém století, je vybaveno dvěma koly, která jsou spojena řetězem. K jízdě na kole stačí nasednout, nohy položit na pedály a s jejich pomocí pohánět kola.

fliz-pedal-less-bike-concept-designboom-02

Nebaví vás na kole šlapat? Pak se vám možná bude líbit novinka, kterou vyvinula společnost FLIZ: kolo bez pedálů. Díky FLIZ možná vznikne nová sportovní aktivita.

fliz-pedal-less-bike-concept-designboom-04Nemůžeme totiž říci, že jde skutečně o jízdu na kole. Díky FLIZ si totiž zaběháte a zároveň se svezete!

Jak kolo FLIZ funguje?

Na kole FLIZ pedály nenajdete. Cyklista je k tomuto kolu připoután pomocí pásů a k jeho rozjetí se stačí rozběhnout, a poté zvednout nohy do vzduchu.

fliz-pedal-less-bike-concept-designboom-03

Jízdní kolo FLIZ bylo nebylo navrženo pro každodenní ježdění do práce. S jistotou ale můžeme říci, že s FLIZ si užijete spoustu zábavy!

zdroj/foto: fliz-concept.blogspot

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru