Dnes vyšlo 15 článků

Fling: Sdílení fotek na zcela nové úrovni

Fling: Sdílení fotek na zcela nové úrovni

Dnes, v době sociálních sítí, jsme zvyklí běžně sdílet fotografie se svými přáteli. Když zrovna děláte něco zajímavého, něco hezkého si koupíte nebo narazíte na něco vtipného, prostě to vyfotíte a pošlete přátelům. Všichni jsme velkými uživateli aplikací, jako je Instagram nebo dokonce Facebook, abychom mohli sdílet hezké životní chvíle s rodinou, přáteli nebo kolegy.

Někdy se chceme jen pochlubit nějakým hezkým momentem, nicméně jindy můžeme chtít i zpětnou vazbu. Ať už se to týká kalhot, které si máte koupit, domu, který se vám líbí, nebo nevíte, jakou si dát zmrzlinu.

A co kdybyste takový obrázek sdíleli místo lidí, které už znáte, s partou cizích lidí? Bylo by to zábavné? Zpětná vazba by byla jistě upřímnější.

Takže se seznamte s Fling, aplikací pro sdílení fotografií, která vám otevírá nové obzory. Byla vyvinuta ve Velké Británii a jejím účelem je umožnit vám zachytit okamžik (fotkou nebo videem) a sdílet ho s 50 různými lidmi z celého světa, kteří Fling také používají.

screen1

Těchto 50 lidí vám pak může odpovědět a zapojit se s vámi do rozhovoru. Nikdy v životě je neuvidíte, takže k nim nemusíte být zdvořilí. Můžete jim napsat upřímně, co si myslíte, nebo jim vůbec nemusíte odpovídat. Je to jen vaše volba. Zřejmě to bude záviset i na jejich reakci.

Co si o tom myslíte? Může být spojení s neznámými lidmi přínosné? Otázkou je tady bezpečnost, protože je fakt, že 50 lidí po celém světě si může cokoliv dělat s fotografií, kterou jim pošlete. Je to pak už jen na vašem zvážení, co s nimi budete sdílet…

V současné době je Fling dostupný pouze na AppStore. Nezoufejte ale! Na Androidy bude už v listopadu!

Zdroj: We Are Social Media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru